O firmie
meble na wymiar Łódź

 

Historia firmy

meble na wymiar
Nasza firma sponsoruję drużynę klubu GKS Chociw
Mont-plast to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży meblarskiej.
Firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją mebli kuchennych oraz szaf wnękowych.
W niedługim czasie odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję mebli łazienkowych oraz pokojowych.
Kolejnym etapem rozwoju naszej firmy był czas, gdzie rosło zapotrzebowanie na meble biurowe oraz hotelowe. Posiadając wykwalifikowaną załogę z wieloletnim doświadczeniem, szybko podjęliśmy decyzję o poszerzeniu oferty. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości naszych usług. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze oraz rzetelnie wykonanych produktach.

Misja

Działamy na rynku meblarskim od 2004 roku. Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz realizacją mebli na wymiar. Szeroki wybór ateriałów, wyposażenia, a także wprowadzane najnowsze trendy są konsekwencją grona zadowolonych Klientów.
To miejsce, gdzie spotkanie z Klientem jest inspiracją do dalszego rozwoju naszej firmy oraz do kolejnych działań, a nasz cel to sprostanie wymaganiom Klienta przez osiągnięcie zadowolenia z wykonanej usługi.